Celkem 28 fotografií, zobrazit všechny
Makléř:
Jan Jíleček
telefon: 603817475
jan@jilecekreality.cz

Máte dotazy? Nezávazně nás kontaktujte:

* Vaše jméno
* Váš email
* Telefon
* Váš vzkaz
 
  Odesláním dotazu zároveň souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Chata 120 m2 s jedinečným stavebním pozemkem 3531 m2

Cena:
16.500.000 ,-
Popis nemovitosti:

Exkluzivně nabízíme ke koupi krásnou prostornou chatu o celkové podlahové ploše 120 m2 s jedinečným stavebním pozemkem o celkové výměře 3531 m2, ve velmi žádané lokalitě v obci Jevany. Součástí chaty je velký venkovní krb, který v létě přímo vybízí ke grilování s přáteli či jen k večernímu posezení u ohně. Chata ovšem disponuje ještě dvěma vnitřními krby, takže posezení u ohně si můžete užít i v zimě. V přízemí domu se nachází dvě prostorné společenské místnosti, zníš v jedné je již zmíněný velký krb a z druhé se můžete kochat pohledem dřevěnými francouzskými okny do úžasné vzrostlé zahrady, která se budovala desítky let. Dále se v přízemí domu nachází kuchyně, spíž, kotelna a sklad. Vrchní patro domu disponuje prostornou koupelnou, třemi ložnicemi z nichž v jedné je krb, a terasou se schodištěm do zahrady. V domě je zavedeno ústřední plynové topení, voda z vodovodního řadu, elektřina, odpady jsou řešeny jímkou, kanalizace v této části obce není.


Na pozemek je přístup jak z ulice Lesní, ale také z ulice U Vodárny, ze které na pozemek vede vlastní soukromá příjezdová cesta. Pokud jste milovníci nádherných rozlehlých pestrých zahrad s rozmanitými druhy vzrostlých stromů a keřů, kde to od jara do zimy hraje všemi barvami, zahrad s množstvím různých zákoutí cestiček a schůdků, kdy se taková zahrada buduje po mnoho desetiletí a kde máte absolutní soukromí, tak je tato nabídka přesně pro Vás! Pozemek se nachází v takzvané „královské“ části Jevan. Zahrada je opravdu unikátní a takovýto typ pozemku se v obci Jevany prodává maximálně jednou za 10 let. Proto teď máte jedinečnou příležitost takovýto pozemek získat. Parcela je stavební a rozlehlá. chatu by šlo zachovat jako letní dům pro hosty a v prostoru nad ní by šel vybudovat velký moderní dům, který by se stal dominantou této krásné svažité zahrady, a ze kterého by jste si užívali kouzelné výhledy na západ slunce, který díky pestrosti dřevin rozehraje každý večer barevnou show. Takovýto pozemek se slovy jen těžko popisuje, ten se zkrátka musí vidět. Na pozemku jsou krom chaty, ještě dvě samostatné garáže a dřevník.

Obec Jevany, je velmi oblíbeným místem pro život, které si oblíbila nejedna celebrita či významná osobnost české kultury i politického dění a to nejen díky nádherné přírodě, čistému vzduchu a strategické poloze v blízkosti Prahy.  Lemuje jí část z kaskády místních 7 rybníků, které jsou v letních měsících oblíbeným místem ke koupání. Národní přírodní rezervace Voděradské bučiny s bukovým porostem, který se na podzim vybarví do neuvěřitelných barev, přímo vybízí k dlouhým procházkám či cyklovýletům. Co se týče občanské vybavenosti, i ta je na dobré úrovni. Nachází se tu pošta, prodejna potravin, restaurace, kavárna, letní kino, fotbalové hřiště, mateřská škola. Základní škola je ve vedlejší obci  Vyžlovka 3 minuty autem nebo autobusem PID, který jede na konečnou stanici Praha – Háje. Jevany jsou v dojezdové vzdálenosti cca 25 minut od Prahy.

 

Typ nemovitosti:
Dům, vila
Číslo nemovitosti:
2023-12-12
Typ domu:
Chata
Operace:
Prodej
Adresa:
Jevany
Lesní 64
Plocha pozemku:
3531 m2
Stav objektu:
Dobrý
Konstrukce:
Cihlová
Umístění objektu:
Klidná část obce
Komunikace:
Asfaltová
Vydaný certifikát:
G - Mimořádně nehospodárná
Typ certifikátu:
vyhláška č. 264/2020 Sb
Je zobrazena tato GPS souřadnice:
49° 58' 37.717"N, 14° 47' 54.403"E