Celkem 11 fotografií, zobrazit všechny
Makléř:
Jan Jíleček
telefon: 603817475
jan@jilecekreality.cz

Máte dotazy? Nezávazně nás kontaktujte:

* Vaše jméno
* Váš email
* Telefon
* Váš vzkaz
 
  Odesláním dotazu zároveň souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Jedinečný pozemek 140145 m2 v Mnichově Hradišti s výhledem na skalní město

Cena:
100 ,- za m2
Popis nemovitosti:

Exkluzivně nabízíme ke koupi nádherný rovinatý pozemek v Českém ráji s výhledem na pískovcové skalní město Drábské světničky o rozloze 140 145 m2. Pozemek je v katastru nemovitostí vedený jako orná půda a v územním plánu obce jako NZ – Plochy zemědělské. V těsné blízkosti pozemku se dle územního plánu nachází zastavěné parcely s využitím pro Bydlení městské – specifické – BM, BM1. V těsném sousedství s pozemkem jsou i sítě jako kanalizace, vodovodní řad a elektřina.

Obec Mnichovo Hradiště se potýká s akutním nedostatkem, bytů, stavebních parcel a bydlením obecně. Poptávka zde vysoce převyšuje nabídku ať už po vlastním nebo nájemním bydlení. Obec Mnichovo Hradiště je velmi vyhledávanou lokalitou pro rodinný život a to ať už díky nádherné okolní přírodě se spoustou pamětihodností, hradů, zřícenin, lesů, pískovcových skal, v blízkosti pozemku je i státní vrcholně barokní zámek, ale i proto, že obec Mnichovo Hradiště disponuje plnou občanskou vybaveností a zejména i díky své strategické poloze, kdy jste za 10 minut autem v Mladé Boleslavi, za 30 minut v Praze a za 25 minut v Liberci. 

Stavební parcely v těsné blízkosti námi nabízeného pozemku se cenově pohybují od 3500 kč/m2 a výše. Proto je tento pozemek velmi zajímavou investicí vhodnou zejména pro developery. V těsném sousedství pozemku se nachází satelitní městečko, kde chybí zázemí jako dětské hřiště, mateřská škola, obchod z potravinami, takže je tu prostor pro vyjednávání o změně v územním plánu s vedením obce a o případných investicích ve prospěch obce. 

Pro více informací o námi nabízeném pozemku mě neváhejte kontaktovat.

Typ nemovitosti:
Pozemek
Číslo nemovitosti:
2024-01-17-1
Typ pozemku:
Pole
Operace:
Prodej
Adresa:
Mnichovo Hradiště
Plocha pozemku:
140145 m2
Umístění objektu:
Okraj obce
Komunikace:
Asfaltová
Je zobrazena tato GPS souřadnice:
50° 32' 11.661"N, 14° 58' 42.280"E