Celkem 19 fotografií, zobrazit všechny
Makléř:
Jan Jíleček
telefon: 603817475
jan@jilecekreality.cz

Máte dotazy? Nezávazně nás kontaktujte:

* Vaše jméno
* Váš email
* Telefon
* Váš vzkaz
 
  Odesláním dotazu zároveň souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Jedinečný RD v Jevanech 5+1, 179 m2, pozemek 719 m7

Cena:
12.500.000 ,-
Popis nemovitosti:

Chcete bydlet RD obklopeni přírodou, božským klidem a přesto v rozumné dojezdové vzdálenosti od Prahy a to za cenu pražského bytu? Právě pro Vás tu mám jedinečnou nabídku ke koupi rodinného domu 5+1, stojící v jedné z nejkrásnějších ulic ve velmi žádané lokalitě, v malebné obci Jevany. Dům s celkovou podlahovou plochou 179 m2, stojí na pozemku o celkové ploše 719 m2 a je po kompletní rekonstrukci, která byla dokončena v roce 2018. K domu patří i samostatná patrová dvojgaráž o zastavěné ploše 59 m2 a podlahové ploše 110 m2. Dvojgaráž je napojena na elektřinu i vodu, takže horní patro by šlo bez problémů předělat na dílnu nebo třeba na letní byt pro hosty. Samotný dům se sestává ze suterénu, kde je další garáž pro jeden vůz, technická místnost, kotelna a sklad, který by šel využít například jako vinotéka. V 1. nadzemním podlaží se nachází předsíň samostatné WC, koupelna s vanou a WC, kuchyň a obývací pokoj s krbem a vstupem na 22 m2 terasu s fantastickým výhledem do zdejší úchvatné krajiny. Ve druhém nadzemním podlaží najdete dvě ložnice a pokoj, který lze využít například jako prostornou šatnu.
V podkroví se nachází jeden velký pokoj. Dům má podlahové vytápění, které je napojeno jak na nový elektrokotel, který byl měněn v únoru 2023, tak na kotel na tuhá paliva, což je při dnešních cenách energií velká výhoda. Obec Jevany lemuje část z kaskády místních 7 rybníků, které jsou v letních měsících oblíbeným místem ke koupání. Národní přírodní rezervace Voděradské bučiny s bukovým porostem, který se na podzim vybarví do neuvěřitelných barev, přímo vybízí k dlouhým procházkám či cyklovýletům. Co se týče občanské vybavenosti, i ta je na dobré úrovni. Nachází se tu pošta, prodejna potravin, restaurace, moderní stylová kavárna s nabídkou sladkých i slaných delikates, výborné kávy a vína, letní kino, mateřská škola. Základní škola je ve vedlejší obci Vyžlovka 3 minuty autem nebo autobusem PID, který jede na konečnou stanici Praha Háje. Místo je v dojezdové vzdálenosti cca 25 minut od Prahy.
Zaujala Vás tato jedinečná nabídka? Neváhejte mne kontaktovat na níže uvedené telefonní číslo nebo emailem. Těším se na prohlídku! Případný hypotéční úvěr za Vás rád vyřídím. V případě vyššího počtu zájemců se cena nemovitosti může lišit.

Typ nemovitosti:
Dům, vila
Číslo nemovitosti:
2022-04-16-1
Typ domu:
Rodinný dům
Operace:
Prodej
Adresa:
Jevany
Lesní 349
Plocha pozemku:
719 m2
Plocha terasy:
22 m2
Sklepní podlaží:
1. sklepních podlaží
Stav objektu:
Po rekonstrukci
Konstrukce:
Smíšená
Umístění objektu:
Klidná část obce
Komunikace:
Asfaltová
Rok rekonstrukce:
2018
Vydaný certifikát:
G - Mimořádně nehospodárná
Typ certifikátu:
vyhláška č. 264/2020 Sb
Je zobrazena tato GPS souřadnice:
49° 58' 30.534"N, 14° 47' 59.169"E