Celkem 24 fotografií, zobrazit všechny
Makléř:
Jan Jíleček
telefon: 603817475
jan@jilecekreality.cz

Máte dotazy? Nezávazně nás kontaktujte:

* Vaše jméno
* Váš email
* Telefon
* Váš vzkaz
 
  Odesláním dotazu zároveň souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Jedinečný stavební pozemek 3531 m2 s chatou 120 m2, Jevany

Cena:
16.500.000 ,-
Popis nemovitosti:

Pokud jste milovníci nádherných rozlehlých pestrých zahrad s rozmanitými druhy vzrostlých stromů a keřů, kde to od jara do zimy hraje všemi barvami, zahrad s množstvím různých zákoutí cestiček a schůdků, kdy se taková zahrada buduje po mnoho desetiletí a kde máte absolutní soukromí, tak je tato nabídka přesně pro Vás! Nově totiž exkluzivně nabízíme k prodeji opravdu velmi výjimečný stavební pozemek o celkové úctyhodné rozloze 3531 m2. Pozemek se nachází v takzvané „královské“ části Jevan. Zahrada je opravdu unikátní a takovýto typ pozemku se v obci Jevany prodává maximálně jednou za 10 let. Proto teď máte jedinečnou příležitost takovýto pozemek získat. Na parcele je samostatná garáž s montážní jámou a v horní části zahrady je také umístěna prostorná zděná chata o celkové podlahové ploše 120 m2 s velkým venkovním a vnitřním krbem a ústředním plynovým vytápěním, jež je napájeno z vlastního plynového zásobníku o objemu 2700 l, ze které je výhled na celý pozemek a která by se případně dala propojit s novým domem, který by se stal dominantou této krásné zahrady, a ze kterého by jste si užívali kouzelné výhledy na západ slunce, který díky pestrosti dřevin rozehraje každý večer barevnou show. Na pozemek je příjezd nejen z ulice Lesní, ale i z horní východní strany pozemku, kde má vlastní příjezdovou cestu. Na parcelu je přivedena voda z vodovodního řadu a elektřina. Kanalizace v této části obce není a odpady jsou řešené jímkou. Takovýto pozemek se slovy jen těžko popisuje, ten se zkrátka musí vidět.

Obec Jevany, je velmi oblíbeným místem pro život, které si oblíbila nejedna celebrita či významná osobnost české kultury i politického dění a to nejen díky nádherné přírodě, čistému vzduchu a strategické poloze v blízkosti Prahy.  Lemuje jí část z kaskády místních 7 rybníků, které jsou v letních měsících oblíbeným místem ke koupání. Národní přírodní rezervace Voděradské bučiny s bukovým porostem, který se na podzim vybarví do neuvěřitelných barev, přímo vybízí k dlouhým procházkám či cyklovýletům. Co se týče občanské vybavenosti, i ta je na dobré úrovni. Nachází se tu pošta, prodejna potravin, restaurace, moderní stylová kavárna s nabídkou sladkých i slaných delikates, výborné káva a vína, letní kino, fotbalové hřiště, mateřská škola. Základní škola je ve vedlejší obci  Vyžlovka 3 minuty autem nebo autobusem PID, který jede na konečnou stanici Praha – Háje. Jevany jsou v dojezdové vzdálenosti cca 25 minut od Prahy.

Pokud Vás zaujala tato výjimečná nabídka, neváhejte mě pro více informací nebo pro sjednání termínu prohlídky kontaktovat na níže uvedené telefonní číslo nebo emailem. Případný hypotéční úvěr za vás rádi vyřídíme.

 

Typ nemovitosti:
Pozemek
Číslo nemovitosti:
2023-11-23
Typ pozemku:
Bydlení
Operace:
Prodej
Adresa:
Jevany
Plocha pozemku:
3531 m2
Umístění objektu:
Klidná část obce
Komunikace:
Asfaltová
Je zobrazena tato GPS souřadnice:
49° 58' 41.561"N, 14° 47' 51.403"E