Celkem 17 fotografií, zobrazit všechny
Makléřka:
Monika Uzunoglu
telefon: +420 777 311 810
monika.uzunoglu@seznam.cz

Máte dotazy? Nezávazně nás kontaktujte:

* Vaše jméno
* Váš email
* Telefon
* Váš vzkaz
 
  Odesláním dotazu zároveň souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Novostavba rodinného domu Mladá Boleslav

Cena:
6.200.000 ,-
Popis nemovitosti:

Nabízíme k prodeji rodinný dům před dokončením o velikosti 90m2 užitné plochy, skládající se z přízemí 50m2 s technickou místností a 40m2 podkroví. Jeho zastavěná plocha je 60m2. Stavba byla započata na jaře 2022, nachází se v malé klidné obci Pětikozly, cca 8km od Mladé Boleslavi s dostupností autobusovou dopravou a cca 15min od rychlostní silnice R10.

Stavba je postavena z porothermu, má dřevěné pohledové stropní trámy, dřevěnou pohledovou konstrukci stropu v podkroví z drásaných fošen, izolaci střechy 30cm minerální vlny a střešní krytinu bramac (bobrovka) s okapy, příčku oddělující technickou místnost, komín, dřevěná okna a vstupní dveře. V domě jsou rozvody vody, elektřiny a odpadu, vodovodní a elektropřípojka jsou součástí pozemku. V obci není vybudována kanalizace, v PD je plánován septik. Plánováno je topení dřevem (tuhá paliva) s akumulační pecí, případně lze upravit pro krbová kamna, nebo změnou PD na jiný druh vytápění. Teplá voda je plánována instalací el.bojleru, a společně s WC, pračkou, umyvadlem se sprchovou hadicí budou součástí technické místnosti. Sprchový kout je zděný a je řešen samostatným koutem spolu s umyvadlem jako součást hlavní místnosti. V plánu je velký kuchyňský kout ve tvaru L. Podkroví je v PD plánováno pro využití jako velké úložné prostory.

Obytná část domu a plánovaná terasa je situována na J a Z, vstup do domu je ze západní části, kde je orientována terasová zahrada s ovocnými a okrasnými keři, bylinkovou a zeleninovou částí, s výhledem do zalesněného údolí bez dalších staveb. Na spodní části zahrady je separační toaleta a jednoduché vybavení stavby slouží jako provizorní zázemí pro práce na zahradě a v domě. Součástí zahrady je nová terasa s dřevěnou finskou saunou na dřevo.
Stavba spadá do kategorie nízkoenergetická. PD bude při prodeji dodána, stavební povolení je platné do r. 2024 s možností dalšího prodloužení.

Typ nemovitosti:
Dům, vila
Číslo nemovitosti:
2023020
Typ domu:
Rodinný dům
Operace:
Prodej
Adresa:
Pětikozly
Plocha pozemku:
593 m2
Sklepní podlaží:
2. sklepních podlaží
Stav objektu:
Ve výstavbě
Konstrukce:
Cihlová
Umístění objektu:
Klidná část obce
Stáří objektu:
2022
Půdní nástavba:
Ano
Vydaný certifikát:
B - Velmi úsporná
Typ certifikátu:
vyhláška č. 264/2020 Sb
Je zobrazena tato GPS souřadnice:
50° 24' 41.078"N, 14° 48' 42.636"E