Celkem 30 fotografií, zobrazit všechny
Makléř:
realitní makléř: Roman Kubina
Roman Kubina
telefon: +420608313335
r.kubina@leoreal.cz

Máte dotazy? Nezávazně nás kontaktujte:

* Vaše jméno
* Váš email
* Telefon
* Váš vzkaz
 
  Odesláním dotazu zároveň souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Prodej malebné dřevěnice v Javorníkách na Slovenské straně

Cena:
2.950.000 Kč
Popis nemovitosti:

Pouhých 10km od státní hranice v nádherném prostředí slovenských Javorníků (na území SR) nad malebnou slovenskou obcí Velké Rovné nabízíme k prodeji krásnou dřevěnici s uzavřeným dvorem. Chalupa se nachází na polosamotě, přístup k nemovitosti je možný po nezpevněné obecní cestě (v zimním období je nutné SUV), případně 5 minut pěšky od asfaltové komunikace.

Chalupa a hospodářské budovy tvoří uzavřený celek, uprostřed něhož je velký zatravněný dvůr. Část hospodářských budov je předělána na letní kuchyni s posezením a v další části je vybudována koupelna se sprchovým koutem a splachovacím WC.

Samotná chalupa má dispozici 3+1 a jídelní kout. V objektu se pohodlně vyspí až 10 lidí. Vytápění je lokální prostřednictvím dvou velkých pecí v jednotlivých místnostech nebo prostřednictvím radiátorů ohřívaných prostřednictvím výměníku umístěného v jedné z pecí. Podlahy jsou původní dřevěné, udržované. V chalupě jsou nové rozvody elektřiny (230V a 400V) a vody. Odpad je řešený prostřednictvím trativodu. Zdrojem vody je studna umístěná ve svahu nad chalupou. Ohřev vody je řešen elektrickým bojlerem (koupelna) a průtokovým ohřívačem (kuchyně). Chalupa je částečně podsklepená. Velkou půdu je možné využít k vybudování dalších obytných místností.

Pozemek je částečně rovinatý, částečně svahovitý, o ploše 1260m2. Nemovitost se prodává s veškerým vybavením a nábytkem.

Veškeré formality ohledně převodu a zápisu do katastru nemovitostí vyřídíme. Platba za nemovitost je možná v korunách i eurech. Pokud se chcete podívat na stránky chalupy, tak zkopírujte do adresního řádku prohlížeče následující.
leoreal. cz / chalupavelkerovne. html ale bez mezer.

Typ nemovitosti:
Dům, vila
Číslo nemovitosti:
21101101
Typ domu:
Chalupa
Operace:
Prodej
Adresa:
Bílá
Plocha pozemku:
1260 m2
Sklepní podlaží:
1. sklepních podlaží
Stav objektu:
dobrý
Konstrukce:
smíšená
Umístění objektu:
polosamota
Vydaný certifikát:
G - Mimořádně nehospodárná
Typ certifikátu:
vyhláška 264/2020 Sb.
2|approximate|Bílá, Czech Republic, okres Frýdek-Místek
Je zobrazena přibližná poloha nemovitosti, adresa:
Bílá, Czech Republic, okres Frýdek-Místek