Celkem 4 fotografií, zobrazit všechny
Makléřka:
realitní makléř: Anna Bejdová Pytlíková
Anna Bejdová Pytlíková
telefon: +420602338700
pytlikova@arealitka.cz

Máte dotazy? Nezávazně nás kontaktujte:

* Vaše jméno
* Váš email
* Telefon
* Váš vzkaz
 
  Odesláním dotazu zároveň souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Prodej nemovitosti s velkým potenciálem

Cena:
6.750.000 Kč Výhodná koupě
Popis nemovitosti:

Naše kancelář Vám v exkluzívním zastoupení majitelů nabízí nemovitost v malebné obci Holubice, která disponuje velkým potenciálem rozšíření plochy k užívání. Jedná se o zděný objekt, který byl užíván pro rodinné bydlení. Je to stavba s jedním nadzemním podlažím a částečným podsklepením. Střecha je sklonitého tvaru, prostor v ní není stavebně upraven a byl využíván jako půda. Ve dvorní části navazuje na obytnou část dvorní křídlo vedlejší stavby, v kterém lze vybudovat bytovou jednotku. Stávající rodinný dům je o dispozici 2+1 se sociálním a technickým zázemím a uzavřeným vjezdem do stavby. Vstup do nemovitosti je z pravé strany stavby, nebo vraty do průjezdu stavby. Ze vstupní chodby jsou přístupné jednotlivé místnosti. Z průjezdu je dřevěným žebříkovým schodištěm přístupná půda. V rámci rekonstrukce je možné využít dosud nevyužité plochy po levé straně od vstupu na dvůr dané nemovitosti. Další možnosti využití skýtá rozsáhlá půda, která je z velké části dostatečně vysoká a pochůzí.
Naše kancelář pro Vás připravila webovou stránku dané nemovitosti, kde se dozvíte veškeré podrobnosti, shlédnete na ní stávající stav nemovitosti i grafický návrh řešení nemovitosti jako celku. V návrhu je jenom jedna možnost, ze spousty dalších možných využití prostor, které jsou v dané nemovitosti k dispozici. Informace najdete na odkaze: https://rodinnydumholubice.webnode.cz
Budeme se těšit na setkání s Vámi při prohlídkách prezentované nemovitosti, která se Vám může stát hezkým a klidným domovem.

Typ nemovitosti:
Dům, vila
Číslo nemovitosti:
730
Typ domu:
Rodinný dům
Operace:
Prodej
Adresa:
Holubice 211
Plocha pozemku:
747 m2
Plocha zastavěná:
376 m2
Plocha podlahová:
83 m2
Sklepní podlaží:
1. sklepních podlaží
Stav objektu:
Před rekonstrukcí
Konstrukce:
cihlová
Umístění objektu:
klidná část obce
Vydaný certifikát:
G - Mimořádně nehospodárná
Typ certifikátu:
vyhláška 264/2020 Sb.
2|exactly|49.17201916666,16.82120027777
Je zobrazena tato GPS souřadnice:
49° 10' 19.269"N, 16° 49' 16.321"E