Celkem 3 fotografií, zobrazit všechny
Makléř:
realitní makléř: Lukáš Ferenc
Bc. Lukáš Ferenc
telefon: +420774739631
ferenc@nejlepsimakler.eu

Máte dotazy? Nezávazně nás kontaktujte:

* Vaše jméno
* Váš email
* Telefon
* Váš vzkaz
 
  Odesláním dotazu zároveň souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Prodej pozemku pro zemědělskou stavbu / 9 252 m2 / Opolenec, Kašperské hory

Cena:
2.780.000 ,-
Popis nemovitosti:

Jste milovníci hor? Hledáte pozemek na samotě, kde lišky dávají dobrou noc? Rádi by jste to měli jen pár kroků do Kašperských hor, nebo chodíte lyžovat každou volnou chvíli? Pojďte se semnou podívat do území obce Opolenec, na pozemek, který Vám nyní mohu nabídnout k prodeji.

Rozloha pozemku je nadstandartních 9 252 m2, sousedí s CHKO Kašperské hory a lze na něm postavit zemědělskou stavbu s jednou bytovou jednotkou. Nachází se na něm připojení elektřiny a byl proveden hydrogeologický posudek na základě kterého je zde možnost stavby vlastní vrtané studny. Na pozemku dále nalezneme Opolenecký potok, který vytváří romantickou atmosféru. V širokém okolí s Vámi bude sousedit pouze jediná chata, kterou její majitel využívá pouze pro rekreaci, a to většinou jen několikrát za ročně.

Pozemek se nachází pouhé 2 km od historického města Kašperské hory, které nabízí nejen veškeré občanské vybavení, ale především SKI areál Kašperské hory a Hrad Kašperk. Ski areál Kvilda se nachází pouze 20 km odtud. Pokud však nejste milovníci zimních sportů, určitě Vás nadchnou letní cyklistické trasy a blízkost známé vesnice Srní, která je rájem pro cyklisty. A nebo tu můžete jen tak odpočívat a procházet se v horách.

Celá oblast Kašperských hor je vážně kouzelná. Pojďte si pro kousek svého ráje a neváhejte mě kontaktovat. Půjdeme se sem společně podívat!

Typ nemovitosti:
Pozemek
Číslo nemovitosti:
1146
Typ pozemku:
Bydlení
Operace:
Prodej
Adresa:
Kašperské Hory 17
K nastěhování od:
31.12.2023
Plocha pozemku:
9252 m2
Umístění objektu:
Samota
Komunikace:
Asfaltová, neupravená
Je zobrazena tato GPS souřadnice:
49° 09' 36.556"N, 13° 31' 20.969"E