Celkem 27 fotografií, zobrazit všechny
Makléř:
Jan Jíleček
telefon: 603817475
jan@jilecekreality.cz

Máte dotazy? Nezávazně nás kontaktujte:

* Vaše jméno
* Váš email
* Telefon
* Váš vzkaz
 
  Odesláním dotazu zároveň souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Prodej RD 4+kk na jedinečném místě v Mnichově Hradišti

Cena:
6.290.000 ,-
Popis nemovitosti:

Nové nabízíme ke koupi rodinný dům o dispozici 4 + kk a podlahové ploše 124 m2 stojící na pozemku o celkové výměře 596 m2. Ačkoliv se jedná o dvojdomek, nabízí absolutní soukromí a prakticky má jen jednoho souseda, jehož zahrada je oddělena zdí, takže se na pozemku cítíte jako na samotě. Bonusem je jedinečný výhled na východ slunce nad Drábskými světničkami z ložnice a zahrady. Dům disponuje opravdu velkorysou zastřešenou terasou, která ze dvou stran obklopuje bazén, kde si můžete posedět a vychutnat si ranní kávu i v sychravém počasí nebo se na ní můžete schovat před sluníčkem v horkých letních dnech. Na zahradě určitě také potěší zastřešená cca 25 m2 rozlehlá samostatná pergola s grilem, kuchyňským koutem a vlastním přívodem vody. Kutilové jistě ocení samostatnou zděnou dílnu, která se nachází v zadní části zahrady, kterou lze také využít jako úložiště nářadí, sportovního vybavení, materiálů apod.

Dispozice domu: Jak je již výše uvedeno, jedná se o dům o dispozici 4+kk plus suterén, ve kterém je velká technická místnost, která je současným majitelem využívána jako posilovna. V 1 NP je předsíň, kam by se v pohodě vešla vestavěná skříň, dále samostatné wc, koupelna s rohovou vanou, chodba se schodištěm do patra, dětský pokoj, obývací pokoj z kuchyňským koutem, menší místnost s francouzkými okny, kterými vstoupíte přímo na terasu s bazénem a schodiště dolů do suterénu. Ve 2 NP se nachází ložnice a prostorná čtvercová chodba, kde se přímo nabízí zbudování šatny.

Vytápění domu zajišťuje tepelné čerpadlo v kombinaci s elektrokotlem. V této části obce není zaveden obecní vodovodní řad a kanalizace. Pitná voda je ze sdílené studny, která má dostatečnou kapacitu a průtok vody je zde srovnatelný s vodovodním řadem. Odpad je řešen jímkou, která se vyváží jednou ročně za cca 1600,– Kč.

Mnichovo Hradiště je velmi oblíbeným místem pro život a to nejen díky své strategické poloze, kdy jste autem za pouhých 30 minut v Praze, za 25 minut v Liberci a za 10 minut v Mladé Boleslavi, ale především díky nádherné okolní přírodě Českého ráje, jehož je Mnichovo Hradiště takzvanou „branou“, a je obklopeno mnoha pamětihodnostmi, přírodními krásami, útvary a kouzelnými místy. Mnichovo Hradiště samozřejmě nabízí také plnou občanskou vybavenost a kompletní dopravní obslužnost.

V případě více zájemců se cena může lišit. Hypotéční úvěr za Vás rádi vyřídíme.

Typ nemovitosti:
Dům, vila
Číslo nemovitosti:
2023-08-24
Typ domu:
Rodinný dům
Operace:
Prodej
Adresa:
Mnichovo Hradiště
Plocha pozemku:
596 m2
Plocha terasy:
25 m2
Sklepní podlaží:
1. sklepních podlaží
Stav objektu:
Dobrý
Konstrukce:
Cihlová
Umístění objektu:
Okraj obce
Komunikace:
Asfaltová
Vydaný certifikát:
G - Mimořádně nehospodárná
Typ certifikátu:
vyhláška č. 264/2020 Sb
Je zobrazena přibližná poloha nemovitosti, adresa:
Mnichovo Hradiště, okres Mladá Boleslav