Celkem 29 fotografií, zobrazit všechny
Makléřka:
realitní makléř: Anna Bejdová Pytlíková
Anna Bejdová Pytlíková
telefon: +420602338700
pytlikova@arealitka.cz

Máte dotazy? Nezávazně nás kontaktujte:

* Vaše jméno
* Váš email
* Telefon
* Váš vzkaz
 
  Odesláním dotazu zároveň souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Prodej rodinného domu 5 + 1 v Líšnici, Praha-západ

Cena:
6.900.000 ,-
Popis nemovitosti:

Nechte se unést kouzlem venkovského života a přijeďte se podívat na nemovitost, kterou naše kancelář ve výhradním zastoupení majitelů nabízí k prodeji. Rodinný dům se nachází v malebné obci Líšnice, situované asi 25 km jihozápadně od centra Prahy, což nabízí výhodnou polohu pro ty, kteří hledají život na venkově s dobrou dostupností do hlavního města. Nemovitost je možné užívat k trvalému bydlení, nebo se může stát vaším klidným místem k celoroční rekreaci.
Nemovitost je postavená na vlastním pozemku o rozloze 677 m2, z toho je 577 m2 zahrada a 100 m2 je zastavěná plocha. Dům je v původním stavu, dobře udržovaný. Za vstupem do domu je zádveří z kterého se dostanete do chodby, z které vedou vstupy do komory, koupelny a kuchyně. Kuchyně je propojená s rozsáhlým obývacím pokojem. Zde za zmínku určitě stojí krb, kterým hlavně v sychravém počasí kromě příjemného tepla, vykouzlíte i relaxační atmosféru.
Z obývacího pokoje vedou schody do patra, kde se nacházejí čtyři pokoje. Dům je stavebně velmi variabilní a tak malými stavebními úpravami je možné změnit dispozici jednotlivých pokojů.
Dům je podsklepený, v prvním podzemním podlaží je sušárna a prostorná dílna, která může sloužit také jako garáž. Dále se tam nachází kotelna s kotlem na tuhá paliva, značky Dakon.
Z inženýrských sítí je u nemovitosti obecní přípojka vody a vlastní studna, kanalizace a septik, který je nevyužíván a rozvod elektrické energie.
Obec Líšnice je situována asi 25 km jihozápadně od centra Prahy, což nabízí výhodnou polohu pro ty, kteří hledají klidný život na venkově s dobrou dostupností do hlavního města.
Okolní krajina je bohatá na přírodní krásy, což poskytuje ideální prostředí pro procházky, cyklistiku a další venkovní aktivity. Obec Líšnice je známa také díky golfovému hřišti, které se zde nachází. Golfový resort Golf Club Líšnice, nabízí 18 jamkové golfové hřiště. Toto hřiště je obklopeno malebnou přírodou a nabízí krásné výhledy na okolní krajinu. Kromě samotného hřiště zde najdete také golfovou akademii, kde můžete vylepšit své dovednosti pod vedením profesionálních trenérů.

Budeme se na Vás těšit při prohlídkách této nemovitosti, která se může stát Vaším klidným domovem, nebo příjemným místem k rekreaci a relaxaci.
 

Typ nemovitosti:
Dům, vila
Číslo nemovitosti:
1239
Typ domu:
Rodinný dům
Operace:
Prodej
Adresa:
Líšnice
Plocha pozemku:
677 m2
Plocha zastavěná:
100 m2
Sklepní podlaží:
1. sklepních podlaží
Stav objektu:
Před rekonstrukcí
Konstrukce:
Cihlová
Umístění objektu:
Klidná část obce
Komunikace:
Asfaltová
Rok kolaudace:
1972
Vydaný certifikát:
G - Mimořádně nehospodárná
Typ certifikátu:
vyhláška č. 78/2013 Sb.
Je zobrazena tato GPS souřadnice:
49° 53' 21.340"N, 14° 19' 20.779"E