Celkem 14 fotografií, zobrazit všechny
Makléř:
realitní makléř: Lukáš Ferenc
Bc. Lukáš Ferenc
telefon: +420774739631
ferenc@nejlepsimakler.eu

Máte dotazy? Nezávazně nás kontaktujte:

* Vaše jméno
* Váš email
* Telefon
* Váš vzkaz
 
  Odesláním dotazu zároveň souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Prodej, stavební pozemek, 3430m2, Proboštov

Cena:
5.900.000 Kč Ceny pozemků jsou uvedeny v textu, včetně DPH
Popis nemovitosti:

Nabízíme Vám k prodeji velice lukrativní pozemek o celkové výměře 3430 m2, který je veden v územním plánu celý jako stavební pozemek. Jedná se o jeden z posledních pozemků v Proboštově, který lze pořídit. Pozemek je kompletně zastavitelný. Je vydaný územní souhlas na terénní úpravy a stavbu oplocení. Prodej pozemku upřednostňujeme jako celek, nový majitel si případně může pozemek rozdělit na více parcel. Jedna z možností je rozdělení, tak jak je graficky znázorněno na obrázku ve fotogalerii. Znázornění je pouze ORIENTAČNÍ a nevychází z přesného odborného měření. Možností je tedy rozdělení pozemků na pozemek „A“ o velikosti 1715 m2 s cenou 3.000.000,– Kč – (1m2=1749Kč), pozemek „B“ o velikosti 1715 m2 s cenou 2.900.000,– Kč -(1m2=1691Kč). Velikou výhodou tohoto pozemku je rovinatý terén. Inženýrské sítě se nachází u hranice pozemku a samozřejmostí je i poskytovatel internetových služeb. Příjezd k pozemku je po obecní komunikaci, která bude vyasfaltovaná. Za pozemkem je les, kde se v budoucnu stavět nebude, což zaručuje příjemné a klidné bydlení.
V Proboštově najdeme veškerou občanskou vybavenost (lékaře, mateřskou školku apod.) K pozemku je vydána aktuální územně plánovací informace, která je k dispozici u makléře k nahlédnutí. Výhodou je perfektní dostupnost do města Teplice – dojezd pouze 10min.
V případě zájmu Vám rádi pomůžeme s financováním.
Doporučujeme prohlídku pozemku, je to ideální příležitost pro stavbu Vašeho rodinného domku a luxusní bydlení v přírodě.

Typ nemovitosti:
Pozemek
Číslo nemovitosti:
335
Typ pozemku:
Bydlení
Operace:
Prodej
Vlastnictví:
osobní
Adresa:
Proboštov
Plocha pozemku:
3430 m2
Umístění objektu:
okraj obce
Komunikace:
asfaltová, neupravená
Mapa:
Zobrazení mapy není u této nemovitosti povoleno