Celkem 20 fotografií, zobrazit všechny
Makléřka:
realitní makléř: Anna Bejdová Pytlíková
Anna Bejdová Pytlíková
telefon: +420602338700
pytlikova@arealitka.cz

Máte dotazy? Nezávazně nás kontaktujte:

* Vaše jméno
* Váš email
* Telefon
* Váš vzkaz
 
  Odesláním dotazu zároveň souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Rodinný dům obklopen zelení.

Cena:
3.750.000 Kč
Popis nemovitosti:

Naše kancelář si Vám dovoluje exkluzívně nabídnout prodej rodinného domu v malebném koutu přírody kolem Lomnice nad Popelkou. Rodinný dům má venkovní bazén, dnes neudržovaný, ale plně funkční. Vzrostlé stromy rostoucí na hranici pozemku, zabezpečují soukromí. Potok tekoucí kousek za hranici pozemku dokresluje idylku daného místa. Není nutné se bát jeho vylití, protože v lukách nad obcí meandruje a jeho koryto nebylo nikdy násilně upraveno.
Hlavním vchodem se dostaneme do čtvercové verandy z které jsou dveře do prostranné, dlouhé vstupní chodby, na konci které je topný prostor pro krásná kachlová kamna, stojící v obývacím pokoji. Z chodby je vstup po pravé straně do rozsáhle kuchyně, která přechází do obývacího pokoje. Vlevo je z chodby vstup do koupelny, opatřené velkou rohovou vanou, dvěma umyvadly, sprchovým koutem, WC a bidetem. Na konci chodby po pravé straně je dětský pokoj, vedle kterého je technická místnost, v které je umístěno čerpadlo.
Z levé strany za vstupem do koupelny je komora a za ní se po dřevěných schodech dostaneme do patra, na prostrannou čtvercovou chodbu. Celé patro je obložené kvalitním dřevem. Vpravo od schodů je WC s malým umyvadlem a bidetem, vlevo je pokoj a za ním na konci chodby je prostranný pokoj z kterého je vstup na balkon.
V přístavbě domu je garáž s dílnou a kotelnou. Voda je v domě používaná tak, že v kuchyni je voda z obecního vodovodu, i z vlastní studny. V koupelně a sociálním zařízení se používá voda ze studně. Kanalizace je řešená tří komorovým septikem. Topení je momentálně zabezpečované kotlem na tuhá paliva a krbovými kamny. Přípojka plynu je na hranici pozemku. Ohřev vody je kombinovaným bojlerem. /na elektřinu i na topení kotlem/
Nemovitost je postavená na velmi pěkném místě, je vhodná jak k trvalému bydlení, tak k celoroční rekreaci. Je ve velmi dobrém stavu, který umožňuje okamžité nastěhování.
Těšíme se na Vás, prohlídka po domluvě možná kdykoliv. 

Typ nemovitosti:
Dům, vila
Číslo nemovitosti:
55
Typ domu:
Rodinný dům
Operace:
Prodej
Vlastnictví:
osobní
Adresa:
Stará Paka
Plocha pozemku:
526 m2
Plocha zastavěná:
152 m2
Plocha užitná:
120 m2
Plocha balkonu:
1 m2
Plocha sklepa:
2 m2
Podlaží:
1. podlaží z 1 podlaží celkem
Stav objektu:
velmi dobrý
Konstrukce:
cihlová
Umístění objektu:
klidná část obce
Komunikace:
asfaltová
Vydaný certifikát:
G - Mimořádně nehospodárná
Typ certifikátu:
vyhláška 78/2013 Sb.
2|approximate|Stará Paka, okres Jičín, Czech Republic
Je zobrazena přibližná poloha nemovitosti, adresa:
, Stará Paka, okres Jičín, Czech Republic