Celkem 26 fotografií, zobrazit všechny
Makléřka:
realitní makléř: Anna Bejdová Pytlíková
Anna Bejdová Pytlíková
telefon: +420602338700
pytlikova@arealitka.cz

Máte dotazy? Nezávazně nás kontaktujte:

* Vaše jméno
* Váš email
* Telefon
* Váš vzkaz
 
  Odesláním dotazu zároveň souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Rodinný dům s výhledem do přírody

Cena:
9.800.000 ,-
Popis nemovitosti:

Naše kancelář Vás oslovuje s exkluzívní nabídkou prodeje hezkého přízemního rodinného domu, s krásnou terasou a s unikátním výhledem do okolní přírody.

Dům se nachází v klidné lokalitě města Čerčan se snadným přístupem do centra.

Táto moderní nemovitost, postavená jako energeticky úsporná, nabízí komfortní bydlení. Je postavená a navržená s cílem minimalizovat spotřebu energie na vytápění. Dům je dobře izolovaný proti teplu i chladu, což znamená, že minimalizuje ztráty tepla v zimě a udržuje chlad v létě. Kvalitní izolace zlepšuje tepelnou stabilitu domu a snižuje potřebu vytápění nebo chlazení. Průkaz energetické náročnosti budovy je k nahlédnutí u informací k nemovitosti. Klasifikační třída nemovitosti je B – velmi úsporná.
Prostorný obývací pokoj o rozloze 22 m2 je propojený s kompletně zařízenou kuchyní o rozloze 12,25 m2. V obývacím pokoji jsou instalovány krbové kamna. Ložnice – 9,6 m2, dětský pokoj – 12,9 m2
a host. pokoj – 13,5 m2. Koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a toaletou je o rozloze 7,5 m2. Dům je částečně zařízený.

Součástí nemovitosti je také rozsáhla garáž o velikosti 17,16 m2 a krásná velká zastřešená terasa, kterou ocení milovníci venkovního života, grilování a také všichni, kteří touží po náročném dni odpočívat na čerstvém vzduchu v klidném prostředí. Nemovitost je vytápěná plynem.

Čerčany jsou malebným městečkem v okrese Benešov. Leží přibližně 30 km jihovýchodně od Prahy, což umožňuje snadnou dostupnost do hlavního města a zároveň nabízí klidnější venkovské prostředí. Okolí Čerčan je bohaté na přírodní krásy. Město je obklopeno malebnými lesy a zelenými plochami, což poskytuje možnosti pro různé venkovní aktivity a procházky v přírodě.
Čerčany mají dostatek občanské vybavenosti jako školy, lékařská zařízení, obchody, restaurace a sportovní areály, což usnadňuje pohodlný život v tomto městě.
Město má dobrou dopravní dostupnost jak pro osobní automobily, díky blízkosti dálnice D1, tak i pro veřejnou dopravu s pravidelnými autobusovými spoji do okolních obcí a do Prahy.

Díky své poloze a nabízeným službám jsou Čerčany atraktivní pro ty, kteří hledají kombinaci klidného venkovského života a snadného přístupu k městským výhodám.

Neváhejte se obrátit pro více informací nebo pro domluvení prohlídky této skvělé nemovitosti, která se může stát vaším příjemným domovem.
 

Typ nemovitosti:
Dům, vila
Číslo nemovitosti:
1148
Typ domu:
Rodinný dům
Operace:
Prodej
Rezervace:
Rezervováno
Adresa:
Čerčany
Ke Chlumu 578
Plocha pozemku:
981 m2
Plocha zastavěná:
131 m2
Plocha podlahová:
102 m2
Stav objektu:
Velmi dobrý
Konstrukce:
Smíšená
Umístění objektu:
Klidná část obce
Vydaný certifikát:
Typ certifikátu:
vyhláška č. 264/2020 Sb
Je zobrazena tato GPS souřadnice:
49° 50' 44.475"N, 14° 42' 38.089"E